Bøsøre Vandværk amba

 

Bestyrelsen      
  Formand Anders Skriver 23 33 55 45   askriver@gmail.com
  Næstformand Karsten Bruno Jensen 22 41 37 34 karstenbrunojensen7@gmail.com
  Kasserer Inge Galthen 62 67 13 65 galthen@mail.dk
  Sekretær Peer Locher 61 65 46 75 peerlocher@gmail.com
  Medlem Lars Andersen 21 45 86 94 lars@holmskovgaard.dk
Øvrige      
 Bestyrelses suppleant Peter Hyldebrandt 52 38 19 52 peter@hyldebrandt.dk
 Bestyrelses suppleant Patrick Skifter 50 77 80 74 Patrickskifter@gmail.com
 Revisor Margit Drost 20 48 09 86 margitdrost@gmail.com
 Revisor Vagn Mortensen 62 25 13 78 vagn.mortensen.5874@gmail.com
 Revisor suppleant Ebbe Salling 20 33 04 13 ebbesalling@hotmail.dk
Drift      
 Regnskab Astrid Fogh 40 60 94 96 astrid@am-regnskab.dk
 Revsøre Smedie Knud Erik Nielsen 62 25 12 81 revsoere.smedie@mail.tele.dk 

Indkaldelse til ordinær generalforsamling torsdag d. 27. maj 2021, kl. 19.00.
Sted: First Camp Bøsøre Strand, Eventyrkroen

 

Interesserer du dig for drikkevand i Danmark, så se:

https://www.danskevv.dk/ 

https://www.geocenter.dk/geoviden/grundvand-og-klima/

 

 

Vi bruger cookies - Accepter - Læs mere om cookies